Przejdź do treści

Mało która firma może pochwalić się tak bogatą wieloletnią historią i aktywną bieżącą działalnością co staramy się przybliżać co jakiś czas poprzez przykłady lub ciekawostki z przeszłości oraz informacje o nowych aktywnościach czy wydarzeniach.

Wakacje za nami więc po przerwie wracamy - dzisiaj trochę uśmiechu w stronę przeszlości. Poniżej zdjęcie z jednej z budów i część zespołu z przed lat :-)

Obecny tydzień obfituje w więcej w dni wolnych - szczególnie ciekawie zapowiada się najbliższa sobota. Więc tym razem zamiast info z budów czy działalności na Targowisku Kwiatowym, chcemy poinformować i zachęcić wszystkich do spędzenia czasu na zbliżającym się Pikniku Letnia Scena Włochy, który odbędzie się 18 czerwca br. w godzinach 13.00 - 21.30 w Parku Kombatantów przy ul. ks. J. Chrościckiego 2. Będzie wiele atrakcji piknikowych (m.in. pokaz Freestyle football), koncerty etc. Na temat wszystkich atrakcji można dowiedzieć się z załączonej poniżej informacji - my też się wybieramy :-)

 

Miesiąc maj co prawda pogodowo Nas nie rozpieszczał ale my działamy i pracujemy. Dzisiaj przedstawiamy kolejny przykład realizowanych w maju projektów a przy okazji prezentujemy sprzęt jakim dysponujemy. Poniżej zdjęcia z kolejnego montażu - tym razem żuraw wieżowy Liebherr 140 EC-H6 przy ul. Herberta w Legionowie 🙂

 

Minęły święta więc zrobiliśmy poświąteczne porządki - tym razem info z kolejnych montaży. Poniżej zdjęcia przedstawijące jak montujemy żurawie wieżowe na budowie przy Kolejowej i Przyokopowej w Warszawie 🙂

 

Montaż żurawi wieżowych w WarszawieMontaż żurawi wieżowych w WarszawieMontaż żurawi wieżowych w Warszawie

Strona 1 z 5