Przejdź do treści

W związku z rozwojem firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa „Warszawa” sp. z o.o. poszukuje do swojej siedziby w Warszawie kandydata / kandydatkę na stanowisko: Mistrz montażu napraw i eksploatacji.

Opis stanowiska:

- nadzór pracy serwisu,

- nadzór pracy maszynistów żurawi wieżowych,

- współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego,

- nadzór w procesie napraw oraz budowy żurawi wieżowych.

 Od kandydatów oczekujemy:

- uprawnień SEP do 1 kV,

- prawo jazdy kat. B,

- sumienność,

- zaangażowania i wydajności pracy,

- dbałości o przestrzeganie przepisów BHP.

Mile widziane:

- znajomość branży budowlanej,

- znajomość programów inżynierskich np. AutoCad,

- znajomość układów do sterowania silnikami elektrycznymi.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat w firmie będącej liderem w branży,

- elastyczny czas pracy,

- przejrzyste wynagrodzenie obejmujące pensję podstawową oraz premię,

- nowoczesne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy).

Na dokumentach aplikacyjnych – CV prosimy zamieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez PGMB „Warszawa” sp. z o.o., w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.